Turizm paket oluşturma

Turizm paket oluşturma (Kotasyon) sistemi ile düzenlediğiniz veya tedarikçilerinizden aldığınız tur, konaklama, rehberlik, ulaşım, transfer, yemek, müze, otopark bilgileri, bahşiş, kaptan vb. giderleri organize edebilir,maliyetlerini tutabilir, üzerine kazancınızı ekleyerek teklif olarak kaydedebilir veya teklif olarak acentalara - müşterinize mail geçebilirsiniz. Artık saatlerce bir turun kişi başına maaliyetini hesaplamanıza gerek yok kotasyon programı sizin için hepsini yapıyor size ise işinizi rahatça yönetme keyfini yaşamak kalıyor...

Turdaki Her Nokta İçin Otomatik Harita Oluşturma Özelliği.Turlarda Tarih ve Kontenjan Hesaplama Sistemi.1 ile 15 Gün Arası Tur Oluşturma ve Düzenleme.
HTML Editör İle Gelişmiş Denetim Yeteneği.Geliş ve Gidiş Tarihlerine Özel Tur Fiyatları Oluşturma.Regular , Private ve Özel Turlar Oluşturabilme
Otomatik Kur Çevirici İle Kur Çaprazlama Özelliği.Gelişmiş Rezervasyon Yönetim Sistemi.Turlara Kampanya Oluşturabilme İmkanı.
Onay İşlemini Geçmeyen Rezervasyonu İptal Edebilme .Site İçi Online Ödeme Alma (Yurt içi ve Yurt Dışı)Turlarda Konaklama Hotelleri Yönetim Sistemi.
Her Tur İçin Özel Seo Paneli ve Sıralama GarantisiZahmetsizce Toplu Tur Başlangısı EklemeGelen Rezervasyonlara Yetkili Atama ve Takibi.
Her Tur Çıkışına Extralar Ekleme ve YönetebilmeMobil ve Geniş Ekran Uyumu (Responsive)Tüm Dövizlerde Ödeme Alabilme Kolaylığı.
Detaylı Ziyaretçi Paneli ve Google AnalyticsÖzel Sayfa Menüsü Yönetimi ve İçerik Sayfa Yönetimi.En yakın Çıkış ve En Uygun Fiyat Gösterimi.
Online Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamlarıİstenilen Yetkilerle Yönetici Açma İmkanıTurlar, Hoteller ve extralarla Sepet Oluşturabilme.
Demo İçin Arayınız
0 553 658 50 81
Copyright © 2019 - Tüm Hakları Saklıdır - Tasarım & kodlama : Mutluweb