Hızlı ve Yetenekli
Web Sitesi


Güncel ve Güvenilir Yazılım


Mobil Uyumlu Tasarımlar


7/24 Uzman Teknik Destek


Arama Motoru Optimizasyonu


Kullanımı Kolay Yönetim Paneli

Düşük Maliyet

Gözle görülebilir düşük maliyetlerle alabilmeniz için.

Müşteri Desteği

Müşterilerimize her konuda destek olduğumuz için.

Ödeme Kolaylığı

Ödeme yapma konusunda kolaylık sağladığımız için.

Kaliteli Hizmet

Oldu bittiye getirmeden hem hızlı hem kusursuz sonuçlar için.

Uzman Ekip

Ekip arkadaşlarımızın uzmanlıklarına göre hizmet sunduğumuz için.

Güvenilir Çalışma

İstediğiniz an gözünüzün önünde ulaşılabilir olduğumuz için.

Sık Sorulan Web Tasarım Soruları

Web tasarım, müşterilerinize markanızın güvenirliğini arttırmak, ziyaretçilerinizin isteklerini karşılamak ve gereksiz, kafa karıştırıcı tasarım öğeleri olmadan müşterilerinize bilmek istediklerinin hızlı ve net olarak anlatıldığı, internet tarayıcılarının görüntüleyebileceği biçimde hazırlanmış özel tasarımlardır.
Müşteriden gelen bilgiler doğrultusunda tasarım oluşturuluyor. Oluşturulan tasarım müşteri onayına gönderiliyor, değişiklik isteği var ise son rötuşlar yapılıyor ve iş kodlama ekibine teslim ediliyor. Tasarımlar kodlama ekibimiz tarafından google dostu, SEO uyumlu ve hızlı açılış süresine önem verilerek son trend kodlama alt yapısı ile yayına hazır hale getiriliyor. Son olarak müşteriye demo bir linkte tasarımın işlevselliği gösteriliyor ve onayın ardından dosya yükleyicisi (FTP) platformu kullanarak site alan adı üzerinde yayına alınıyor.
Hazır web tasarım, düşük bütçe ayıran müşterilerimiz için önerdiğimiz bir çeşit hazır web sistemi altyapısıdır. Hazır temayı, yapılacak olan projenin kurumsal rengi, içeriği ve görselleri ile değiştirerek hazırlanan web tasarım çeşididir. Özel web tasarım, bütçe sorunu olmayan müşterilerin hedeflerini, isteklerini, ürün ya da hizmeti sergilemek için gerekli alt yapının sadece o marka veya ürüne göre tasarlanan ve SEO uyumlu, hız performans değerleri baz alınarak kodlanan web tasarım çeşididir. Özel olarak hazırlanan web tasarımı ister hazır web sistemi altyapısı, isterseniz de PHP PDO altyapısı kullanarak yönetim panelli dinamik bir altyapıya dönüştürebiliriz. Özel web tasarımın, hazır web tasarıma göre artıları daha fazladır. Temiz ve kaliteli kodlama alt yapısı, arama motorlarının dostu, kullanıcı deneyimi ön planda olması ile hazır web tasarıma göre daha avantajlıdır.
Dinamik ve belli aralıklarda güncelleme gerektiren bir web sitesine ihtiyacınız var ise web sitenize ister hazır web sistemi isterseniz de özel yazılım ile hazırlanmış yönetim paneli entegrasyonu yapıyoruz. Bu sayede kod bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilir yeni sayfalar veya ürünler ekleyebilirsiniz.
Öncelikli olarak müşterinin hedefleri, istekleri ve ihtiyaçlarını dinliyoruz. Bu doğrultuda dinamik mi yoksa kurumsal tanıtım sitesi mi isteniyor, bu tespit edilir. Kurumsal tanıtım sitesi ise kaç sayfadan oluşacağı, site içerisinde ne kadar aksiyon olduğu ve ne kadar sürede teslim edileceği çıkarılarak fiyat teklifi iletilir. Dinamik yani yönetim panelli web siteleri için içerik, hizmet veya ürün yönetimi baz alınarak yönetim paneli kodlaması ve kullanıcı ara yüzü kodlama süresi hesaplanıp fiyat teklifi sunulur.
Günümüz teknolojilerinde elimizden düşürmediğimiz cep telefonları için web sitenizi küçük ekranlarda bile okunaklı, aranılan her şeyin kolaylıkla bulabileceği bir platform haline getirip daha fazla kullanıcının ziyaretine açabilirsiniz. Markanızın veya hizmetinizin kalitesini ve güvenirliğini daha iyi sergileyebilirsiniz.


Mutlu Müşteri

Proje Desteği

Tamamlanmış Proje

Mobil Uyumlu Proje


BİZE ULAŞIN
Ozansoy Sokak no:2/A ÇANAKKALE
0 553 658 50 81
Copyright © 2009 - 2024 - Tüm Hakları Saklıdır - Mutluweb